Karşınızda Sony Smartband 2


Sony, Smartband akıllı bileklik gamının yeni üyesi Smartband 2‘yi duyurdu. Sağlıklı bir yaşam için aktivitelerinizi takip eden akıllı bileklik bu bilgileri de sizlere sunuyor. Bir önceki nesile göre olması gereken geliştirmeler yapılmış ve pil süresi arttırılmış. Sony’ye göre 1 saatte şarj olan Smartband 2’yi 2 gün boyunca kullanabileceksiniz ki bu değer iyi.
Sony-SmartBand-2 (1)
Suya ve toza daha dayanıklı olan cihaz stres takibi, kalp ritmi takibi, nabız takibi yapabiliyor. Bunların yanında da cihaz uykunuzu da takip edebilecek. Klasik olarak yürüyüşünüzü, koşmanızı ve egzersizlerini de takip edebilen cihaz IP68 sertifikasına sahip. (Yani 3 metreye kadar suya dalın, çıkın, banyo edin yapın bir şeyler işte)
Sony-SmartBand-2
Bileklik üzerinde yer alan renkli LED ışıklar ile arama, mesaj gibi bildirimlerinizi görebileceksiniz. Şık ve rahat bir görünüm veren Smartband 2 bilekliğinin topladığı bilgileri Sony Lifelog uygulaması üzerinden erişeceksiniz. iOS (8.2 ve üzeri) ve Android (4.4 ve üzeri) işletim sistemleri ile kullanılabilecek cihazın fiyatı ise 119€ etikete sahip. Eylül ayından itibaren 60 ülkede satışa çıkacak olan cihaz ilk olarak siyah ve beyaz renklere sahip olacak sonradan pembe ve mavi renkleri de satışa sunulacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir