Kendi baskı kartınızı yapmaya nedersiniz?


Geliştiriciler için devre kartları gerçekten önemli bir konuma sahip. Geliştiriciler normalde tasarladıkları devreyi bir şirkete yollayıp baskı kartına bastırtıyorlar ve ellerine tekrar dönmesini bekliyorlar bu olay elbette maliyeti de kabartıyor.

View post on imgur.com


Ancak şimdi Kickstarter üzerinde başlatılan Voltera adlı proje bu karmaşaya son vermeye çok yakın. Hedef olarak belirledikleri 70 bin dolar belirlenmişti ancak kısa sürede bağış miktarı 200 bin doları geçmeyi başardı. Kickstarter’ın böyle projelere izin vermesi gerçekten çok iyi. Buradan bir çok proje iyi yerlere gelmeyi başarmış durumda.

View post on imgur.com


Voltera, sizin tasarladığınız devreyi baskı kartına basabiliyor ve bunu oldukça hızlı yaptığını söylemekte fayda var. Aslında prensip olarak 3D yazıcılara oldukça benzer bir yapıda.
Tasarım olarak güzel boyutlara sahip 39cm x 25.7cm x 20.7cm ebatlara sahip olan cihaz 7 kilogram ağırlığında. USB bağlantısı yanında baskı kartlarının boyutu da 13.8 cm x 10.2 cm olabiliyor.
Eğer isterseniz şuan satın alabilirsiniz. Kickstarter sayfalarında ürün 1.499$ fiyatıyla satışta.
https://www.youtube.com/watch?v=5tuU0zvZp-I


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir