Lamborghini, Yeni Lüks Akıllı Telefonunu Duyurdu


Ben Porsche seviyorum

Tonino Lamborghini, ünlü spor otomobillerinin markasını giyen lüks telefonları yapan şirketin adı olarak karşımıza çıkıyor ve yaptığı yeni telefon ile Lambo kalitesini cebinize getiriyor.  Alpha-One olarak adlandırılan yeni Android akıllı telefon tıpkı bir Lamborghini gibi ucuz değil.
Yeni Alpha-One’a eğer sahip olmak istiyorsanız 2.500 Doları cüzdanınızdan çıkarmanız gerekecek. Bu hafta satışına başlanacak olan telefon Birleşik Krallık ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulacak, online mağazadan da alabilirsiniz. Alpha-One’ın en iyi malzemelerden yapıldığına vurgu yapılırken cihazda İtalyan derisi ve sıvı alaşım kullanıldığına dikkat çekiliyor ve bu sayede korozyona uğramıyor.

Lüks telefon çift SIM ile gelirken arka tarafında 20 MP’lik OIS ve EIS ile güçlendirilmiş ana kameraya ve Dolby çift hoparlöre sahip. Snapdragon 820, 4 GB RAM, 64 GB arttırılabilir depolama, 8 MP ön kamera, 3250mAh batarya ve 5.5 inçlik Quad HD (2560 x 1440) çözünürlükle gelen Alpha-One, kutusundan Android 7.0 Nougat ile çıkıyor. Bu telefonun herhangi bir büyük Android güncellemesi almayacağını da belirtelim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir