LG G Pro 3' Teknik Özellikleri Sızdırıldı


Teknoloji devi Güney Koreli LG’nin yeni tepe modeli G Pro 3 hakkında önemli detaylar paylaşıldı. Yakın zamanda G4’ü tanıtan firmanın zaten yakın zamanda G Pro serisinin yeni üyesini tanıtması bekleniyordu.
LG G Pro 3‘te 6” boyutunda 2560x1440p çözünürlük sunan devasa bir ekran kullanılacak. Ekranın piksel yoğunluğunun 490ppi olması bekleniyor. Telefona gerekli gücü ise son zamanlarda dedikoduları çıkmaya başlayan Snapdragon 820 verecek. Adreno 530 ise işin grafik yükünü çekecek. 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı sunacak modele arka yüzde 20.7 MP çözünürlüğünde kamera ile ön yüzde 8 MP çözünürlüğünde kameranın eşlik etmesi bekleniyor.
Parmak izi okuyucusuna sahip olacak model Android 5.1 işletim sistemi ile ön yüklü gelecek. Yılın ikinci yarısında gelmesi beklenen modelin fiyatı 790$ civarında olacak. Ayrıca G Por 3’ün tamamı metal gövdeden oluşabilir ve muhtemelen kamera tarafında lazer oto fokus özelliği de bulunacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.