OnePlus 3 ve OnePlus 3T'ye Android 7.0 Nougat Güncellemesi


OnePlus 3 ve OnePlus 3T fiyatları ve özelikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Çinli OnePlus firması bu iki ana modeli için geçtiğimiz Kasım ayında çok yakında Android 7.0 Nougat güncellemesinin yayınlanacağını açıklamıştı. Nitekim firma sözünde durdu ve çok geçmeden güncelleme resmen dağıtılmaya başlandı.
Güncelleme hali hazırda kademeli olarak dağıtılıyor yani herkese aynı anda güncelleme gelmeyecek. Ancak önümüzdeki günlerde tüm cihazlara güncellemenin ulaşması bekleniyor. Güncelleme ile birlikte cihazlarda yer alan özelleştirilmiş kullanıcı arayüzü OxygenOS 4.0’da farklı yeteneklere kavuşuyor.
OxygenOS, güncelleme ile tasarım açısından makyajlanırken arayüz yeni bildirim tasarımına geçiriliyor. Menü tasarımı, özel DPI desteği, durum çubuğu ikon seçenekleri, geliştirilmiş raf özelliği de yine güncelleme ile birlikte gelen detaylardan. Öte andan Android 7.0’ın en büyük nimeti çoklu pencere özelliği de geliyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir