LG G6+ Resmen Duyuruldu; Qi Kablosuz Şarj ve Daha Fazla Depolama


Donanım bazında bir değişiklik yok.

LG, G6 modelinin yeni versiyonu LG G6+‘ı resmen duyurdu. LG G6+, daha fazla depolama alanı, kablosuz şarj ve yepyeni renk seçenekleriyle birlikte geliyor.
İlk olarak belirtmemiz gerekir ki LG G6+’da RAM ve işlemci tarafında herhangi bir yenilik bulunmuyor, keza tasarım alanında da değişen bir şey yok. LG sadece 64 GB olan depolama alanını G6+ ile 128 GB’a çıkarıyor.  Bununla birlikte Qi kablosuz şarj özelliği geliyor fakat bu özellik kısıtlı pazarlarda sunulan cihazlarda yer alacak.
Ek olarak cihazda yer alan Hi-Fi Dac’i en iyi şekilde kullanması için G6+’ın kutusundan  B&O kulaklık çıkacak. Son olarak G6+ ile birlikte Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın ve Optik Siyah renk seçenekleri de geliyor. 
G6+’ın fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmadı.

LG G6 için de Güncelleme Var

Firma öte yandan standart LG G6 için birkaç iyileştirme duyurdu. Güncellemeler arasında daha kolay ve iyi yüz tanıma sistemi ve kilidi açmak için Face Prinözelliği getirildi. Ayrıca güç tüketimini düşüren yeni Düşük Güç Tüketimi (Low Power Consumption) adında özellikte duyuruldu. bu özellik cihazın sensörlerinden de yararlanıp güç kullanımını düşürecek.
Kaynak; LG GsmArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir