İki Büyük Windows 10 Güncellemesi Daha Geliyor!


Geçtiğimiz güncellerde Windows 10 için ilk büyük güncelleme olan Anniversary (Yıldönümü) güncellemesi yayınlanmıştı. Güncelleme hakkında sizlere çok daha öncesinden rehberler hazırlamış ve ayrıca nasıl yükseltileceğini de göstermiştik. Microsoft kanadından gelen yeni bilgilere göre 2 büyük güncelleme daha yolda.

Bildiğiniz gibi Microsoft artık belirli aralıklarla işletim sistemini yükseltmek yerine belirli aralıklarla güncelleme vererek tek bir işletim sistemi ile yola devam edeceğini hamleleri ile bizlere göstermişti. Windows 10 için verilen ilk büyük güncellemeden sonra normalde Redstone kapsamında gelecek yıl ortaları gibi bir güncelleme daha verilecekti.
Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Yenilikleri
Microsoft bu verilecek güncellemeyi ikiye bölerek Redstone 2 ve Redstone 3 güncellemeleri halinde dağıtıma sunacak. Redstone 2 gelecek yılın bahar aylarında Surface Book 2 ve Surface 5 ile beraber çıkışını yapacak. Redstone 3 ise 2017’nin sonlarında bizlerle olacak. Güncellemeler ile birlikte Windows 10’a yeni özellikler eklenecek ve eksiklikler giderilecek. Şimdilik bu yenilikler hakkında bir bilgimiz yok ancak yakında olur.

Redstone 2 güncellemesini hali hazırda Kapalı Beta sürecini başlatan Microsoft, ilerleyen süreçte Insider programı kapmasında olan cihazlarada bu güncellemeyi sunacak ve geri dönüşleri alacak. İnsider programına düştüğünde sizler için yenilikleri deneyeceğiz ve rehberlerle sizlere aktaracağız.
Bizleri Twitter veya Facebook sayfalarımızdan takip edebilir yada hemen şu sağ alttaki ikona tıklayarak yeni yazılarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir