Microsoft 26 Ekim'de All-In-One Surface PC Tanıtabilir


Microsoft, 26 Ekim günü yapacağı tanıtım için basın davetiyelerini göndermeye başlamış durumda.  Ancak ilginç olan kısım şimdilik etkinlikte neyin veya nelerin tanıtılacağı hakkında net bir bilgimizin bulunmaması. Öte yandan New York’da gerçekleşecek olan tanıtım etkinliği için şimdiden birkaç teorimiz mevcut.
Tahminlerimize göre Microsoft muhtemelen etkinlikte All-In-One yani AiO yada hepsi bir arada Surface bilgisayar tanıtabilir. Bir süredir zaten kulislerde böyle bir cihazın geleceği söyleniyordu ancak şimdilerde bu söylentiler epey yukarıya tırmandı. Apple’ın iMac bilgisayarlarına doğrudan rakip olacağını düşündüğümüz Surface PC’nin ne yazık ki teknik özellikleri boyutunda bilgimiz bulunmuyor.


Ek olarak gelen bilgilere göre şirketin Surface Pro 4 veya Surface Book cihazlarını yenileme gibi bir niyeti de bulunmuyor. Tüm bunların yanında çok uzun bir süredir gündemde olan Surface telefon yada HoloLens ile alakalı yeni bir şeyler karşımıza çıkabilir. Emin olabilmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var, sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.