Motorola Moto X4 Duyuruldu, Orta Seviyede Çift Kameralı Cazip Seçenek


Hello Moto

Bir süredir çeşitli sızıntıları ile gündeme gelen ve hiçbirinin haberini size yapmadığımız Motorola Moto X4 artık resmiyete kavuştu. Orta seviye için cazip bir model olarak karşımıza çıkan Moto X4, artık alışık olduğumuz Motorola tasarım çizgisini bu telefonda da koruyor.

IFA Berlin 2017 Haberlimizin Tamamına BURADAN Ulaşabilirsiniz

5.2 inçlik Full HD ekranı için gerekli olan gücü Qualcomm’un Snapdragon 630 yongası sağlarken telefon ayrıca IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı mukavemet sergiliyor. Tubo Charging (Bir nevi hızlı şarj) ile desteklenmiş 3000mAh boyutundaki batarya ile donatılan Moto X4’ün arka tarafında ise çift kamera kurulumu mevcut. 12 MP ve 8 MP kameralar bizlere daha doğru çekim, alan derinliği ve bokeh-porta çekimlerinin önünü açıyor. Cihazın ön tarafında ise 16 MP öz çekim kamerası bulunuyor, ki bu güzel.

Moto X4, Avrupa ve ABD pazarında 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olan modeliyle gelirken diğer bölgelerde ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla satın alınabilir olacak. Dahili Amazon Alexa asistanıyla beraberinde gelinde telefon, Eylül ayında 399 Euro fiyat etiketiyle satılmaya başlayacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir