Instagram Hikayeler Artık Web Sürüme de Geldi!


Hikayeler kaçınılmaz ise zevk almayı bileceksin – Oturan Boğa

Aranızda bazılarının Story-Hikayeler denen illeti hiç sevmediğini ve bunun için Hikayeler bulunan uygulamaların Web sürümünü kullandığını biliyoruz. Instagram’ın mobil web versiyonunda saklanarak Facebook’un Hikayeler saldırısından kurtulabileceğinizi düşündüyseniz, tekrar düşünün.
Instagram şimdi Hikayeler özelliğini kendi web sitesinin mobil sürümüne taşıdı. Herhangi bir nedenle, uygulamayı yüklemek istemeyen ve tam bir deneyim elde etmek isteyen kullanıcılar artık arkadaşlarının hikayelerini görebilirler, daha doğrusu zorla görecekler. Bunun anlamı ister mobil Instagram yada mobil Web Instagram olsun, o hikayeler görülecek.

Ancak bir iyi haberimiz var. Henüz masaüstü web sürümde Hikayeler görünmemekte ve paylaşılmamakta. Zaten masaüstü için Hikayeler oldukça saçma ve gereksiz olurdu. Bu arada Instagram’ın bu yeni mobil Web sürümü önümüzdeki hafta itibariyle hayatınıza girecek. İlerleyen aylarda ise mobil Web sürüm aracılığıyla Hikayeler gönderileri de paylaşabileceksiniz.
#Kaynak; Instagram


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir