Need For Speed Payback için Harika Görseller ve Bir Video Yayınlandı


Bu sefer olmuş ya

Kaç senedir doyasıya oynamak isteyip de oynayamadığımız NFS serisi artık Need For Speed Payback ile büyük vaatler ile önümüze çıkmaya hazırlanıyor. Need For Speed Payback ile eski günlerine dönmeyi planlayan EA, oyun için sinematik bir yeni video yayınladı ancak asıl konu yayınlanan görseller.
Görsellerden gördüğüme göre oyunda oynanabilir olarak karşımıza gelecek yeni BMW M5 bulunuyor. Farklı bir görselde ise öne geleni yıkıp geçecek komyonet tarzı polis arabası görünüyor. Klasik ve spor tarzdaki polis arabaları aynı şekilde yerini koruyor.


Need For Speed Payback oyununda Fortune Valley adındaki şehirde tozu dumana katacağız. Çöl, vadi, yolda yada yolun dışında yarışacağımız, zorlu soygun görevleri yapacağımız oyunun asıl hedefindeki isim ise kumarhanelere, polislere ve suçlulara hükmeden kartel Kasa.
Oyunda güçlü modifiyenin yanında Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess adında 3 farklı kontrol edilebilir karakterimiz bulunuyor.

Gamescom 2017 hakkındaki diğer tüm haberlimize BURADAN ulaşabilirsin.

Ghost Games tarafından geliştirilen NFS: Payback 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir