Far Cry 5 için İki Yeni Video Yayınlandı


Dünün aynısı.

Far Cry 5 duyurulduğundan beri çok az bir süre gündemde kaldı zira serinin son ve ondan önceki oyunlarından neredeyse hiçbir farkı bulunmuyor. Aynı mantıkla farklı bir haritada koşturacağımız oyunun aslında daha fazla fark içerdiğini göstermek adına Ubisoft, Gamescom etkinliğinde yeni bir video yayınladı. İkinci video ise farklı bir kullanıcı tarafından paylaşıldı.
Ubisoft tarafından yayınlanan videoda oyunda yapılabilecek farklı aktiviteleri görüyoruz. İkinci videoda ise oyunun PS4 Pro üzerinde 4K çözünürlükte oynandığına şahit oluyoruz.
FarCry 5, bildiğiniz gibi ABD’nin Hope Country, Montana eyaletinde gerçekleşecek. Eden’s Gate tarikatı ve liderleri Joseph Seed’e karşı ayaklanacağız ve yerli halkın kurtarıcısı olacağız. Oyun, 27 Şubat 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformu için çıkışını yapacak.

Gamescom 2017 hakkındaki diğer tüm haberlerimize BURADAN ulaşabilirsin.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir