Need for Speed Payback Oynanış Videosu Yayınlandı!


Merakla beklenen Need for Speed Payback oyunu için az bir süre kaldı diyebiliriz. Düzenlenen etkinlik kapsamında Electronic Arts, bir oynanış videosu paylaştı.

Electronic Arts, söz verdiği gibi yeni canavar Need for Speed Payback‘i EA Play sırasında bizlere tekrar gösterdi. Daha önceden yayınlanan kısa video daha çok sinematik bir havaya sahipken son yayınlanan video ile yeni oyun kafamızda biraz daha şekilleniyor.
Need for Speed Payback, ile seride ilk defa 3 farklı oynanabilir bir ekip (Tyler, Jess ve Mac) olacak. Ekip ile beraber The House adından bir kartele karşı hayali Fortune Valley adındaki Las Vegas’ı andıran bir haritada çarpışacağız.
Yayınlanan 3 dakikalık oynanış videosunda bizlere tır soygunu gösteriliyor. Bu arada,  Need for Speed Payback, 10 Kasım 2017’de PC, Xbox ve PS4 platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Lafı uzatmadan sizi harika grafiklerin ve efektlerin olduğu video ile başbaşa bırakalım.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yine tırt bir oyun geliyor. 1600 kg’lık Mustang 2100 kg’lık BMW X6 ile abuk bir açı ile çarpışıyor ve X6 takla atıyor. Mustang sarsılmadan yola devam ediyor.

    1. Klasik NFS 😀 Ama son yıllarda çıkanlara göre daha iyi gibi duruyor.