NVIDIA, Instagram Filtrelerini Oyunlara Getiriyor!


Tamam ama neden?

Bu bir CES 2018 haberidir.
NVIDIA, bir sonraki GeForce Experience güncellemesiyle birlikte Instagram filtelerini çok seven oyuncu kitlesine, Instagram filtrelerini oyunlarda kullanabilecekleri bir özellik getiriyor. Freestyle adında yeni bir beta özelliği ile oyununuza 15 farklı filtre uygulayabilirsiniz çünkü Grand Theft Auto V’i sepya tonlarında kim oynamak istemez ki? Hiçbir şekilde kullanışlı görünmeyen bu özelik, hangi talebe göre getiriliyor ya da ney çözecek gerçekten bilemiyoruz ancak şu ana kadar Freestyle, 100 oyunu destekliyor ve resmi olarak piyasaya sürülmeyi bekliyor.
Filtrelerden bahseden NVIDIA, oyun içi kamera olan Ansel’a daha fazla şey kattığını açıklıyor. Ayrıca, daha yaratıcı çizimler için birden fazla filtreyi bir araya da getirebilirsiniz. Yeni özellikler, şirketin GeForce Experience yazılımında 9 Ocak’ta görülecek – onları görmek için “Deneysel Özellikler” i etkinleştirmeyi unutmayın.

#Kaynak; Elbette Engadget


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir