Ohh Ellie… The Last of Us 2 Duyuruldu!


The Last of Us, Playstation için 2013 senesinde çıktığında herkesi adeta büyülemişti. Konsol için çıkan en iyi oyunlardan biri olan efsane, daha sonrasında The Last of Us Remastered haliyle Playstation 4 için 2014 senesinde gelmişti. Hikayesi ve atmosferi ile büyüleyen yapıma oyuncular hayran kalmış ve heyecanla serinin ikinci oyununu beklemeye başlamışlardı. Nihayet, PlayStation Experience 2016 etkinliğinde The Last of Us 2 resmen duyuruldu.
Naughty Dog‘un yine elinden çıkacak olan The Last of Us 2 hakkında etkinlikte bir de trailer yayınlandı. Yapımcılar oyunun geliştirilme aşamasının daha çok başlarında olduklarını da ayrıca belirtti. Yani oyunun çıkış tarihi açıklanmadı. En azından önümüzdeki dönemlerde gelmeyecek.
the-last-of-us-2-ellie-1863-x-719
Şahsen bir oyun trailerini izlerken kendimi ilk kez bu kadar etkilenmiş hissettim. Beklenenin aksine evet, The Last of Us 2’de önceki oyunun karakterleri Ellie ve Joel ikilisi yer alıyor. Ancak Ellie artık büyümüş. Trailer başında hafif bir solo gitar şovuyla büyüleyen yapım Joel’in odaya girmesiyle yok olmuş bir dünyanın ikinci kısmının başlangıcına imza atıyor. Her neyse, aşağıdan trailer videosunu izleyebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir