Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact'ın Parmak İzi Tarayıcısı Göründü


Sony kanadında bugün güzel gelişmeler yaşandı. İlk olarak firma çerçevesiz Xperia C5 Ultra ve kamera odaklı Xperia M5 cihazlarını tanıttı zaten haberlerini yapmıştık. Yeni gelen bilgiler ise Sony Xperia Z5‘in IFA 2015‘te tanıtılacağı yönünde zira Sony İtalya Twitter’dan IFA 2015’e katılacaklarını açıkladı. Geçmişe baktığımızda firmanın yeni amiral gemilerini IFA fuarlarında tanıttığını görüyoruz. Hatta Xperia Z5’in yeni James Bond filminde ana karakter Bond’un cep telefonu olacağına dair iddialar bile var.

Sony-Xperia-fingerprint-scanner-640x640

Kısa süre önce sızdırılan görsel ise kesin olmamakla birlikte Xperia Z5 ve Z5 Compact hakkında bilgi edinmemizi sağlıyor. Telefonların sağ tarafına konumlandırılan parmak izi okuyucusunun göründüğü resimde Sony’nin yeni Z5 modellerinde klasik Z serisi tasarım anlayışını sürdürdüğünü görmekteyiz. Cihaz hakkında çok fazla bilgimiz olmasa da Snapdragon 820 ve 21 Megapiksel çözünürlüklü IMX230 sensörünün modelde kullanılmasını bekliyoruz. Detaylar çıktıkça sizleri haberdar edeceğiz, bizleri YouTube üzerinden de takip edebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir