Samsung Galaxy A8 2018 ve A8+ 2018 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi


PA HA LI

Samsung orta segmente yer alan ve esasında iyi bir satış çizelgesi yakalayan Galaxy A serisinin yeni modelleri olan Galaxy A8 ve Galaxy A8+ 2018‘i tanıtmıştı. Telefonların Türkiye fiyatları ve çıkış tarihi de belli oldu ancak en fazla dikkati telefonların yüksek fiyatı çekti diyebiliriz.
Önce size fiyatların gösterelim;

Galaxy A8 2018: 2.899 TL

Galaxy A8+ 2018: 3.299 TL


Her iki telefon da 31 Ocak tarihinde raflardaki yerini alacak. O zamana kadar ön siparişte olan telefonları sipariş edenlere Level U kulaklık, 11300 mAh powerbank ve Neon Flip kılıf hediye edilecek. Bu hediyelerin değeri yaklaşık olarak 500 TL.

AYRICA BAKINIZ

Galaxy A8 (2018) ve Galaxy A8+ (2018) Artık Resmi; Çift Kamera, Sonsuz Ekran ve Dahası!

Ancak hediyeler dahi telefonların gereksiz yüksek fiyatını meşru kılmaktan çok uzat. Çünkü hali hazırda ülkemizde Galaxy S8‘i 3.150 TL civarına satın alabiliyorsunuz. Galaxy S8, her açıdan bu iki telefondan çok daha üst seviyede olmasına karşın aynı zamanda bir amiral gemisi. Hatta ve hatta bırakın Galaxy S8’i, çok daha uygun fiyata yine performans açısından daha iyi olan Xiaomi Mi6, OnePlus 5T, HTC U11 ve birkaç başka telefon daha almak mümkün.
Açıkçası Samsung’un bu yüksek fiyat politikasını son derece yanlış bulmaktayız. Umarız kısa bir sürede fiyatlarda bir güncellemeye gidilir.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir