Samsung Galaxy C10 Plus Özellikleriyle Beraber Zuhur Etti


Geleceksen gel artık

Galaxy C10 Plus modeli aslında çok uzunca bir süredir bekleniliyor. Sızıntıları geçtiğimiz senenin ortalarına kadara dayanan Galaxy C10 Plus için yeni bir sızıntı daha geldi. Ancak görünen o ki telefonun teknik özellikleri son gelen bilgilere göre değişiklik göstermekte.
AnTuTu’da SM-C9150 kod adıyla ortaya çıkan Galaxy C10 Plus’ın 1920×1080 piksel çözünürlüğünde Full HD bir ekrana sahip olacağı görülüyor. Qualcomm’un Snapdragon 660 yongasından gücünü alacak olan modele grafik tarafında Adreno 512 eşlik ediyor. Bunlara ek olarak 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı da diğer detaylardan.

AnTuTu’dan sızan ekran görüntüsünde cihazın Android 7.1.1 Nougat ile çalıştığı görülüyor ancak piyasaya çıktığında muhtemelen son sürüm ile çalışıyor olacaktır. Bununla beraber heniz Samsung’un Galaxy C10 Plus modelini ne zaman piyasaya süreceğine dair hiçbir bilgi bulunmamakta.
#Kaynak: GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir