Samsung Galaxy C7 Pro Nihayet Duyuruldu


Samsung’un bir süredir sızıntısı gelen cihazı Galaxy C7 Pro nihayet duyuruldu. Firmanın Çin’de ki web sitesinin aracılığıyla duyurulan Galaxy C7 Pro, 16 Ocak Pazartesi günü ön siparişe açılıyor. Orta seviyeye yönelik olan cihaz fiyatı bakımından da kabul edilebilir seviyede diyebiliriz. 400 Dolar civarında bir fiyata sahip olması beklenen model hakkında şimdiden belirtmek gerekir ki dış pazarlara çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.

Öte yandan Galaxy C7 Pro, 5.7 inçlik S-AMOLED ekranında Full HD çözünürlük sunuyor. Donanım tarafında Snapdragon 625‘ten gücünü alan cihazda 2.2GHz hızında çalışan 8 çekirdek yer alırken grafik tarafında ise Adreno 506 birimi bulunuyor. 4GB RAM ve 32/64GB depolama alanıyla desteklenen cihazın kapasitesi MicroSD kart ile 256GB’a kadar arttırılabilir.
Hem ön hem de arka tarafında F/1.9 diyafram açıklığına sahip 16 MP sensörle gelen C7 Pro, 3300mAh batarya ile desteklenmiş duyurumda. Android 6.0.1 Marshmallow ile gelen cihazın kısa sürede Nougat’a yükseltileceği belirtilirken Gül Pembe, Arktik Mavisi ve Altın renk seçenekleri de diğer detaylar arasında.
#Kaynak; Samsung 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir