Samsung Galaxy S6 Mini Kendini Gösterdi!


Samsung, mevcut Galaxy S6 ailesini genişletmeye devam ediyor. Serinin en küçük üyesi olaması beklenen Galaxy S6 Mini bir internet sitesinde listelendi.
S6 ailesinin 5. üyesi olacak olan Galaxy S6 Mini, orta segmente hitap edecek. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli LetsTango adlı perakende internet sitesinde listelenen cihaz 4.6” Full HD Super AMOLED ekrana sahip. Bu ekrana can verecek olan 1.8GHz 6 çekirdekli Snapdragon 808 olurken modele grafik tarafında Adreno 418 güç verecek. Ayrıca cihaz 2GB RAM ve 16GB depolama alanı ile desteklenecek. MicroSD kart girişinin yer alması beklenmeyen S6 Mini, 16MP arka kameraya ve 5MP ön kamera ile gelecek.
PayPal destekli Parmak izi okuyucusunun yer alacağı model hakkında bir fiyat bilgisi ve çıkış tarihi bulunmuyor. Ayrıca firma tarafından da cihaz hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil. Galaxy S7 arifesinde S6 ailesine yeni bir model koymak pek akıllıca olmasa da iPhone 6C‘ye bir alternatif olabilir zira S6 Mini’nin özellikleri bir hayli güçlü görünüyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir