Samsung'un Gizemli Modeli AnTuTu Rekoru Kırdı


Samsung gizemli modeli ile AnTuTu Benchmark rekoru kırdı. Daha önce yine bu rekoru Galaxy S6 ile kıran firma 60 bin üstü puanlara ulaşabilmişti. Yine aynı şekilde resmi olarak tanıtılmayan Galaxy Note 5’de 70 bin civarı puanlar alabilmişti. AnTuTu Benchmark testinde yeni ortaya çıkan modelin ise 95,972 puan aldığı görünmekte.

Rekoru kıran en altta ki gizemli cihaz olabilir.
Rekoru kıran en altta ki gizemli cihaz olabilir.

SM-8508S adlı cihaz hakkında hemen teoriler havada uçuştu. Bazı kaynaklar bunun Galaxy S7 olduğunu söylüyor ancak Samsung cihazları takip edenler bilirler Galaxy serisi SM-G kodu ile başlar. Yani bu cihaz Galaxy S7 değil. Samsung’un Unpacked etkinliğinde bize bir sürpriz sunacağını biliyoruz ve bunun tablet olma olasılığı paylaşılan görsellere göre yüksek. Tabi bu model Galaxy S6 Mini‘de olabilir.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Zamanında bir hile olayı dönmüştü ortada, haberimiz var. Ancak bu skoru almak imkansız değil, tahminimiz dışında donanıma sahip Android cihazda olabilir. Yakında gerçekler ortaya çıkacaktır, takipte kalın.