Samsung Galaxy S8 ilk Kez Görüntülendi, Harika Görünüyor


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında şimdiye kadar çok fazla dişe dokunur bilgiler gelmemişti. Samsung, sızıntı konusuna şimdiye kadar iyi bir tıpa vurmuştu diyebilirim… Şimdiye kadar.  Daha önce render tasarımı olduğu iddia edilen görseller zaten sızmıştı fakat yeni gelen görselde Galaxy S8 çalışır şekilde karşımızda.

Tasarım konusunda 1 değil 2 değil 3 hiç değil tam 5 adım ileri giden Galaxy S8 – eğer sızıntılar doğru çıkarsa – Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en şık cihaz olacak. Home tuşunun kaldırılacağı yönünde gelen bilgilerin doğrulandığı son sızıntıda alt ve üstteki ince çerçeveler ve Edge ekran büyüleyici olmuş.
Öte yandan yine bazı render görsellerde sızdırılmış durumda. Yine bu görsellerde hemen üstteki görseli doğrular nitelikte. Cihazın arka tarafına baktığımızda tek kameranın yer aldığını görüyoruz, zira çift kamera beklentisi vardı. Aklınıza gelmiş olabilir; Parmak izi okuyucu nerede? Daha önceki haberimizde Synaptics’in yeni parmak izi tarayıcısını ekrana gömülü hale getirdiğini aktarmıştık. Yani parmak izi okuyucu ekranın içerisinde yer alıyor.

Şahsen son gelen bilgiler ve görseller beni sevindirmiş durumda. Cihazı şimdiden sevdim diyebilirim tabii bu bilgiler/ görseller doğru ise. Zira Samsung tarafından hiçbir şekilde bir açıklama veya onay söz konusu değil. Son olarak Galaxy S8 için Nisan ayının işaret edildiğini belirtelim.
Size bu tasarım konusunda neler düşünüyorsunuz?
Kaynak


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir