ShareTheMeal; Sadece 1.5 TL'ye Bir Çocuğun Karnını Doyurmaya Var Mısın?


Dünyanın neresinde olursa olsun çocuklar masumdur ve onlar dünyanın geleceğidir. Fakat ne yazıkki her gün binlerce çocuk sadece açlık yüzünden yaşamını yitiriyor. ShareTheMeel projesi ile çocukların doymasını ve yaşamasını sağlamak sizin elinizde.

ShareTheMeal uygulaması aslında çok yeni bir uygulama değil. Birkaç yıldır devam eden ve son derece başarılı sonuçlar elde eden harika bir uygulama. Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı’nın (WFP) bir girişimi olan App sayesinde günde sadece 1.5 TL’ye 1 çocuğun karnını doyurabilir onu hatara tutundurabilirsiniz.
Birleşmiş Milletler’e bağlı örgüt özellikle Afrika’da binlerce çocuğa şimdiye kadar umut olmuş durumda. Dünyada bulunan her 7 çocuktan birinin aç olduğunu belirten insani yardım ajansının bu projesi sayesinde dünya daha güzel bir yer olabilir.

Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza ShareTheMeal uygulamasını indirmek ve sadece günlük 1.5 TL bağış yapmak. Bu sayede bir çocuğun hayatını kurtarmış olur ve onun bir günü tok geçirmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan uygulama üzerinden bir çocuğun tüm yiyecek ihtiyacını haftalık, aylık, 3 aylık veya 1 yıllık olarak karşılayabilirsiniz.
Dijitaller ailesi olarak çocuklara verdiğimiz değer ölçülemez. Bu yazıyı okuyan kardeşlerimizinde bu duyarlılığı göstereceğinden eminiz. Uygulamayı çevrenizle paylaşmayı da unutmayınız.
[social title=”ShareTheMeal – Android” subtitle=”” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sharethemeal.app&rdid=org.sharethemeal.app” icon=”fa-android”]
[social title=”ShareTheMeal – iOS” subtitle=”” link=”https://itunes.apple.com/us/app/sharethemeal/id977130010″ icon=”fa-apple”]


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir