Snapdragon 620 İle Samsung Galaxy A9 Göründü


Yine bir GeekBench ve yine bir Samsung cihazı.. Bu kez karşımıza Samsung’un A serisinin son üyesi Galaxy A9 çıkıyor. Galaxy A8’e göre yenilenmiş donanım sunacak cihazın henüz resmi olarak gelip gelmeyeceği veya çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok.
Samsung-Galaxy-A9-images
Qualcomm’un yeni orta seviye yongası olan Snapdragon 620‘yi kullanan model 1325 tek çekirdek puanı ve 4461 çoklu çekirdek puanı alıyor. Genel olarak puanlara baktığımızda Galaxy A9’un orta-üst sınıfına konumlandırılabileceğini görüyoruz. Snapdragon 620, 4 adet Cortex-A72 ve 4 adet Cortex-A53 çekirdeğinden oluşuyor ve 4K video çekimi ve oynatımı yapabiliyor. Aynı zamanda yenilenmiş bir Adreno GPU‘su ile geliyor. Ayrıca telefonun 3GB RAM ve Android 5.1.1 ile çalıştığını görmekteyiz. Daha fazla detay için bizleri takip etmeyi unutmayın. (Youtube, FaceBook, Twitter’da da varız hani, bir bakın isterseniz)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir