Sony Xperia Z5 Ailesi için Android Nougat Güncellemesi Başladı


Sony’nın bir önce amiral gemi ailesi Xperia Z5, Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 Compact, Android’in en son sürümü olan 7.0 Nougat güncellemesini almaya başlıyor. Sony hali hazırda yeni serisinin üyeleri olan Xperia X, X Performance ve X Compact için güncellemenin dağıtımı başlatmış ve önemli yol almıştı. Sıra eski arkadaşlarda.
Sony, Android 7.0 Nougat güncellemesini bir çok bölgede dağıtıma sunmuş durumda. Ek olarak Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium için güncellemenin verildiği ancak Z5 Compact için birazcık daha beklemek gerekti belirtiliyor. Sizde bu cihazlar varsa arada sırada güncellemeleri kontrol etmeyi unutmayın. Bu arada güncellemenin boyutu 1.288 MB.
Sony’nin Android 7.0 Nougat güncellemesi, daha uzun pil ömrü, entegre Google Assistant bölmesi bulunan yeni bir Xperia arayüzü, ön kamera için otomatik zamanlayıcı düğmesi, çoklu pencere desteği ve yeni özellikleri de dahil olmak üzere bir çok iyileştirmeyi içeriyor.
Kaynak; XperiaBlog


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir