Netflix'in The Punisher Dizisi Kasım'da Bizlerle


Castle. Frank Castle.

Netflix ile Marvel ortaklığını ve bunun sonucunda ortaya çıkan harika dizileri hepimiz seviyor ve izliyoruz. Ama şimdi bunlara bir yenisi daha ekleniyor; The Punisher. Benim yaşıtımda olanlar muhtemelen sineme filmini izlemiştir, konusu buna oldukça benzer. Frank Castle’ın ailesi öldürülür, kahramanımız bunun arka planını anlamaya çalışır ve en sonunda da adalet terazisini kendi eline alarak New York’u suçlulardan arındırır. Konumuz bu.
Esasında birbaşka Netflix – Marvel yapımı Daredevil’in 2. sezonunda Punisher’ı görmüştük. Tepkilerin, Punisher’ın çok beğenilmesini göstermenin yanıda karakteri canlandırıcak Jon Bernthalın da tam uyduğunu doğrulamıştı.
Her neyse, The Punisher, 17 Kasım tarihinde tüm bölümleriyle birlikte Netflix’te olacak, kaçırmayın derim. Bu arada oyuncu kadrosunu da söyleyeyim; Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah, Jaime Ray Newman, Paul Schulze, Michael Nathanson ve Deborah Ann Woll.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir