Thor: Ragnarok İlk Fragmanı Geldi; Çekiçsiz Kral Thor, Loki, Hulk ve Dahası!


Merakla beklediğimiz yapımlardan biri olan Thor: Ragnarok‘tan ilk fragman nihayet geldi. Yeni imajıyla dikkat çeken Thor’un üçüncü filmi Ragnarok, şimdiden bizleri sabırsızlaştırmışa benziyor.

Filmin ilk fragmanını görmeden önce uzmanlar şimdiye kadarki en farklı Marvel filmini izleyeceğimiz söylemekteydi. Nitekim fragmandan sonra onlarla hemfikir olmamak elimizde değil. Öyle ki abartılı kostüm ve son derece farklı müzik tercihleri bizlere farklı bir şeylerin geleceğini adeta anlatır cinsten.

Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Thor alıştığımız şeklinden hayli uzak. Hem saçsız hem çekiçsiz bir kral olarak karşımıza gelen Thor’un rakibi ölüm tanrıçası Hela. Çekiçsiz kral diyoruz zira Hela, Thor’un çekicini parça pinçik ediyor fragmanda. Çekicinden mahrum kalan Thor, Asgard’ın işgalini engelleyemiyor ve tutsak vaziyette gladyatör savaşlarına zorlanıyor. Sonra görüyoruz ki burada karşısına bir süredir uzaklarda olan Hulk çıkıyor. Fragmanda anlatılanlar bu kadar, daha fazlasını anlatmak isterdim ancak sürprizi kaçmasın değil mi?
Bununla birlikte Thor karakterini Chris Hemsworth, Hela’yı ise güzel oyuncu Cate Blanchett canlandıracak. Filmin diğer kadrosu ise şöyle; Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odin), Benedict Cumberbatch (DR. Strange), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Cellat Skurge)
Film 3 Kasım 2017’de vizyona girecek.
(We know each other. He’s a friend from work)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir