Türkiye'nin İnternet Kalite Haritası Çıkıyor!


Sevgili Dijitaller takipçileri,
Bugün sizlere, Dijitaller ekibinin öncülük ettiği önemli bir projeden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere, ülkemizde internet hizmeti veren belli başlı firmalar var. Bulunduğumuz bölgeye göre, bu firmaların verdiği hizmetler ve hizmet kalitesi de değişiyor. İşte kalite haritasını çıkarmamızın nedeni de tam olarak bu. Kendi lokasyonunuza yakın yerlerde, alınan internet hizmetine dair görüşleri, şikayetleri hatta sorunları görebileceğiniz bir harita. İnternet hizmetinizi değiştirmek yada evinize yeni bir internet çekmek istiyorsanız, öncelikle bu haritadan size yakın bölgeleri inceleyebilirsiniz.
Firma vaad ettiği hızı sunabiliyor mu? İnternet hizmetinde kopmalar yaşanıyor mu? Hız problemi var mı? Müşteri hizmetleri memnun ediyor mu? ve benzeri birçok, hizmet almadan önce sorulması gereken soru, hizmeti kullanan kullanıcılar tarafından yanıtlanıyor ve haritaya ekleniyor. Uzun vadede kesinlikle son kullanıcıya gelen hizmet kalitesinin artacağını düşündüğümüz bu projemizde, destekleriniz oldukça önemli. Geri dönüşleriniz olmadan bu projenin bir anlamı yok.
Lütfen bu haritayı oluşturmamıza yardımcı olun ve lütfen bulunduğunuz yerde aldığınız hizmetle ilgili görüşleri bizimle aşağıdaki haritaları kullanarak paylaşın. Geri dönüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz!
TurkNet Kalite Haritası
Turkcell SuperOnline Kalite Haritası
Türk Telekom Kalite Haritası 
Uydunet Kalite Haritası
Vodafone Kalite Haritası


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir