Xiaomi Mi Max 3 Pro, Snapdragon 710 İle Gelebilir!


Beklenmekte olan


Çinli Xiaomi’nin beklenen telefonu Mi Max 3 Pro bir kez daha sızdırıldı. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen telefon daha önceki sızıntılarda Snapdragon 636 yongasıyla gelecekmiş gibi duruyordu. Fakat yeni bilgiler doğrudan Xiaomi’nin resmi sitesinden alınan bir ekran görüntüsüyle bunun olmayacağını bizlere gösteriyor.

Her neyse, Xiaomi Mi Max 3 Pro’nun böylece tasarım detayları da onaylanmış oldu. Ayrıca bu ailenin merkez üyesi Mi Max 3’ün de muhtemel tasarım çizgisi akıllarda şekillenmiş oldu. Detaylara bakacak olursak Mi Max 3 Pro’nun 6.9 inçlik bir ekran ile geleceğini görmekteyiz. Snapdragon 710 ile desteklenecek olan cihazda 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve 5400mAh batarya yer alacak. Çift kameranın yer alacağı modelde Sony IMX363 sensörler kullanılacak.

Tabi bu ekran görüntüsü nasıl alındı elbette bilmiyoruz. An itibariyla Xiaomi’nin sitesinde böyle bir listeleme yok, kaldırılmış. O yüzden kesinlikle bu özelliklerle gelecek diyemiyoruz.

#Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir