Yeni Apple Mac Pro 2019 Yılında Geliyor


Tarih verildi

Geçtiğimiz yıl düzenlenen bir toplantıda Apple pazarlama sorumlusu Phil Schiller, yeni Mac Pro üzerinde çalıştıklarını açıklamış ve uzunca bir süredir belirsiz olan bu ürünün durumu için de özür dilemişti. Schiller yeni Mac Pro için ”harika bir şey” ifadesini kullanırken bir süre önce yapılan bir başka toplantı da ise Apple yetkilileri yeniden tasarlanan Mac Pro’nun 2019 yılında geleceğini resmen açıkladı.
Esadında Mac Pro’yu pek çok tüketici bu yıl içerisinde çıkacak umuduyla bekliyordu. Ancak Apple’ın şimdiden çıkış tarihi açıklaması hali hazırda iMac Pro satışlarının baltalamak istememesinden kaynaklanıyor diyebiliriz. Zaten bu konu hakkında Apple’ın donanım mühendisi başkan yardımcısı Tom Bogerda pek çok kişinin iMac Pro mu yoksa Mac Pro’yu beklemek mi kararsızlığını yaşadığını bildiklerini söyledi.
Yeni Mac Pro daha esnek ve modüler yapıda olacak ve elbette adından da anlaşıldığı gibi profesyonel kullanıcılara hiyap edecek. Görsel efektler, video düzenleme, 3D animasyon ve müzik prodüksiyonu gibi alanlarda Mac Pro güzel bir tümleşik tercih olacaktır. Ürün 2019 yılında gelecek ancak net bir tarih ve fiyat bilgisi şimdilik elimizde bulunmuyor. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
#Kaynak; Techcrunch


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir