O Telefonun Yenilenmiş Modelleri de Patlıyor!


Öncelikle bu başlığın sadece tepki amaçlı atıldığını belirtmemiz gerekir. Sözde haber ve teknoloji sitelerinin attıkları başlıklar ciddi anlamda yayıncılığa zarar vermekte. Umarız bu tür başlıklar atmaktan vazgeçerler. Ek olarak Dijitaller‘den bu tür bir başlığı bundan sonra asla görmeyeceğinizin de altını çizelim. Haberimize geçelim.

Yenilenmiş Galaxy Note 7 Modelleri de Patlıyor

Bildiğiniz gibi Samsung sorunlu Galaxy Note 7 modellerini toplamış bunları belirttiği üzere sorunsuz modeller ile değiştirip dağıtmaya başlamıştı. Ancak sorunsuz olduğu söylenen Note 7’lerde de patlama olayları hali hazırda gündemde.greens-note-7-900-x-600
Amerika‘da bir uçakta yaşanan yeni olayda Galaxy Note 7’nin alev aldığı belirtildi. Telefonun sahibi Brian Green cihazının şarjının %80 seviyelerinde olduğunu ayrıca telefonu uçağa binerken kapattığını söylemekte. Bununla birlikte cihazın ”yenilenmiş güvenli” model olduğunu aktaran Green, cihazın siyah küçük kare simgeli -bu yenilenmiş anlamına geliyor- kutusunun resmini de paylaştı, ayrıca IMEI kontorolünde de cihazın güvenli modellerden olduğu resmen görüldü.
packaging-2040-x-1530
Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ise gerekli açıklamanın yanan telefonun incelenmesinden sonra yapılacağı belirtiliyor. Ek olarak Çin’de de yine patlama haberleri gelmeye devam ediyor. Sanırım bir süre daha Samsung’un başı ağırmaya devam edecek.
Kaynak: The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir