Zenfone 2'den Üzücü Haber


Asus‘un akıllı telefon serisi olan Zenfone ailesinin ilk örnekleri ülkemizde büyük bir ilgi ile karşılanmış ve ciddi satış başarıları yakalamıştı. Yeni seri olan Zenfone 2’ler tanıtıldığında 2 GB modelin 199$ olacağı söylenmişti ve aynı şekilde 4 GB modelinde 249$ olacağı söylenenler arasındaydı.
Zenfone-2-france-price
Fakat Avrupa satış fiyatları bize gösteriyor ki ülkemizde bahsettiğimiz fiyatlardan gelmesi pekte mümkün durmuyor.
VR-Zone’un kaynaklı habere göre en güçlü donanıma sahip olan model 349€ gibi bir fiyattan satışa çıkacak. 5.5” Full HD ekran, Atom Z3580, 4 GB RAM’i olan model ilk olarak 249$ olacağı söylenmişti. 2 GB RAM’li, Atom Z3560 ve 5.5” HD ekranlı olan model ise 249€ fiyat etiketinde satışa çıkacak. Diğer model ise hali hazırda piyasada bulunan Zenfone 5 ile neredeyse aynı donanım özellikleri sunuyor fiyatı ise 179€ olacak. Asus Türkiye ekibinin de yakın bir zamanda kesin olarak cihazların satış tarihini ve fiyatlarını söylemesi bekleniyor. Ama önemli bir nokta var eğer bu fiyatlardan ülkemize girerlerse rakiplerinin sayısı ve güçleri artıyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir