Acer Switch 7 Black Edition; Dünyanın İlk Fansız Entegre Ekran Karlı 2si1 Arada Laptop'u


Tablet gibi ama çok daha güçlü

Acer, IFA Berlin 2017 etkinliği kapsamında yeni çözümlerini tanıtmaya devam ediyor. Firma son olarak duyurduğu Acer Switch 7 Black Edition modeli ile dünyada bir ilki başarıyor.
Switch 5’e göre daha büyük ve daha ağır olan Acer Switch 7 Black Edition, 13.5 inçlik 2,256 x 1,504 çözünürlüklü ekranı ile dikkat çekerken kendisini farklı klan ise dünyada ilk entegre grafik kartına sahip fansız 2si1 arada laptop çözümü olması. GeForce MX150 (GT 1030 kıvamında) grafik kartına sahip olan Switch 7’de elbette Destiny 2 veya GTA V oynayamayacaksınız ama GPU kullanan uygulamalarda ve basit video düzenlemelerinde bu işinize oldukça yarayacak.

IFA Berlin 2017 Haberlimizin Tamamına BURADAN Ulaşabilirsiniz

Kalemiyle beraber, stand özelliği ve ayrılabilir ekranıbakımından farklı şekillerde kullanılma imkanı sunan Switch 7 Black Edition, 1.25kg ağırlığı ile de son derece taşınabilir yapıda. Özellikle kalemde bulunan parmak izi okuyucu ile Windows Hello kullanmanız da mümkün.

8. Nesil Core i7 işlemciler ile donatılan Switch 7 Black Edition, Aralık ayında 1.699 Dolar karşılığında ABD’de, 2.000 Euro karşılığında ise Avrupa’da satışa sunulacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir