AMD Radeon Software Baştan Aşağıya Yenilendi!


AMD’nin yeni sürücü paketi olan Radeon Software Crimson Edition, kullanıcılar tarafından bazı eksikliklerine rağmen çokça beğenilmişti ve AMD’nin açılması zahmetli olan eski sürücü paketine göre ciddi performans artışı sağlıyordu. Şimdi, Radeon Software Crimson Edition’da adeta deri değiştirerek kendisine yeni özellikler katıyor.
Yeni sürücü paketi Radeon Software Crimson ReLive Edition olurken beraberinde getirdiği numaralarda kullanıcıların hayli işine yarayacak. Yeni sürücü güncellemesi ile AMD, oyuncuları, profesyonelleri ve performans isteyenleri memnun etmeyi başaracak gibi.
ReLive, Radeon Chill ve Wattman özelliklerinin en başta olduğu yeni sürücü paketinde; ReLive ile oyunlarınızda optimize edilmiş kusursuz ekran kaydı yapabilir, yayınlar yapabilir yada kaydettiklerinizi paylaşabilirsiniz. Ek olarak ReLive ile birlikte çalışma, eğitim ve profesyonel müşterilere yönelik desteklerde yer alıyor.
Radeon Chill ise daha çok güç tüketimi noktasında odağı topluyor. Farenizin hareketini takip eden yazılım tekrarlaran aynı karelerde görüntünün tekrar tekrar çizilmesine engel oluyor ve bu sayede enerji tasarrufu sağlıyor.
Wattman özelliği ise genişletilmiş destek ve özelleştirme olayını kullanıcının eline bırakıyor. Bu genişletilmiş destek RX 400 serisi, Radeon R9 Fury serisi, R9 390 serisi, R9 380 serisi, R9 290 serisi, R9 285, R9 260 serisi, R7 360 ve R7 260 için sunuluyor.
Sürücü yazılımını indirmek için buraya tıklayınız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir