Spider-Man: Homecoming'den İlk Dehşetli Güzel Fragman!


Çizgi roman denince akla ilk gelen süper kahramanlardan biri olan Örümcek Adam, (Spider-Man) yaklaşan yeni filmini ağlarıyla çekiyor. Hepimizin çokça beğendiği Tobey Maguire‘nin oynadığı Spider-Man üçlemesinin ardından yenilenmiş haliyle The Amazing Spider-Man olarak karşımıza çıkmıştı. Andrew Garfield’ın başrolünde olduğu bu seri pek bekleneni verememiş ve iki film aradan sonra kepenkleri indirmişti. Şimdi… Spaydi özüne dönmeye hazırlanıyor ve beyazperdeye Spider-Man: Homecoming ile tekrar dönüyor.

Captain America: Civil War filmini izleyenleriniz aslında yeni Spider-Man ile karşılaşmıştı. İzleyenleri görünmesiyle heyecanlandıran karakterin filmi de yakında bizlerle. Bu arada ilk fragman da yayınlanmış durumda. Yıllar sonrasında Marvel tarafından Sony olmadan hazırlanan ilk Örümcek-Adam filmi beklentileri şimdiden yükseltmiş gibi görünüyor.

Filmde Örümcek Adam’ı genç aktör Tom Holland canlandırırken ona bazı sahnelerde Tony Stark (Iron Man) da eşlik edecek. Homecoming filmindeki genç ve liseli Peter Parker’ın düşmanı ise Vulture (Michael Keaton) olacak. Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz 2017’de vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir