Aquaman'in Düşmanı Black Manta Olacak


DC sinema evreni yol haritasında Aquaman için bir solo filmi geleceğini durumuştu. Bir süredir filmin geleceğini biliyoruz ancak tam olarak detaylarına ve kötü karakterin kim olacağına dair bir bilgimiz bulunmuyordu. Sular altındaki Atlantis’in kralo Aquaman’i canlandıracak olan Jason Momoa’nın düşmanı da kısa süre önce belli oldu.

Black Manta ve Aquaman
Black Manta ve Aquaman

DC evrenı takipçilerinin bildiği hatta bazılarının çok sevdiği Black Manta, baş kötü karakter konumunda olacak. Aslında pek şaşırtıcı değil zira Aquaman’in baş düşmanlarından birisi. Ayrıca Black Manta’nın Michael Kenneth Williams tarafından canlandırılacağı belirtiliyor.
Kraliçe Mera ve Amber Heard
Kraliçe Mera ve Amber Heard

Jason Momoa’nın yanında Kraliça Mera rolüyle Amber Heard’ı ve muhtemelen Vulko karakterinde de usta oyuncu Willem Dafoe bulunacak. Ancak belirmek gerekirki Dafoe’nin kimi oynayacağı hala netleşmiş değil fakat DC evreninde bulunacağı ve gizemli bir karakteri canlandıracağı biliniyor. Film 2018 yılında vizyonda olacak.
Fakat bundan önce ülkemizde 17 Kasım 2017’de vizyona girecek olan Justice League‘de bu karakterleri göreceğiz. Justice League’de Superman’i Henry Cavill, Batman’i Ben Affleck, Aquaman’i Jason Momoa, Flash’ı Ezra Miller, Wonder Woman’ı Gal Gadot, Cyborg’u Ray Fisher, Kraliçe Mera’yı Amber Heard, Vulko’yu Willem Dafoe,  James Gordon’ı J.K. Simmons ve son olarak Alfred’i ise Jeremy Irons canlandıracak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir