HTC Desire Pro 10 ve Desire 10 Lifestyle Eylül'de Geliyor


HTC üst segmentten beklediğini bir türlü alamamaya devam ederken firmanın tutunacak dalı olarak giri ve orta seviye pazarı kalmış durumda. Özellikle Desire serisi ile kalitesini uygun fiyatla müşterilene sunan firma bu seriye Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle modellerini de eklemeye hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre HTC, Eylül ayında bu modelleri resmen duyuracak.
Edindiğimiz bilgilere göre Desire 10 Lifestyle 5.5 inç büyüklüğünde ve HD  (1280 x 720p) çözünürlükte bir ekran ile geliyor. Gücünü dört çekirdekli Snapdragon yongasetinden alacak olan modele 2 GB RAM / 16 GB depolama ve 3 GB RAM /32 GB depolama alanı eşlik edecek. Kamera tarafında arka tarafta 13MP ve ön tarafta 5MP sensör barındıran Desire 10 Lifestyle ayrıca Hi-Fi BoomSound hoparlörler ile oldukça iyi bir ses deneyimi yaşatacak.
HTC-Desire-10-Pro
@evleaks’ın paylaştığı bilgilere göre birde Desire Pro 10 modeli olacak. Bu model Lifestyle’ın daha üst versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Henüz donanım olarak yeteneklerine dair bir bilgimiz yok ancak hemen üstteki resimde kendisini görebiliyoruz. Siyah ve Beyaz seçenekleri olan cihazın özellikle siyah renkli versiyonu şık görünüyor. Henüz iki cihaz hakkında bir fiyat bilgisi de bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HTC Desire 10 Pro basın görüntüsü internete sızdırıldı… @mobiletisim + İlave olarak Htc, desire için iki yeni model daha çıkartacağına mevcut desirelara teknik desteği genişletsin,marshmallow gibi,sense gibi mesela