Asus ZenFone 4 Ailesi, Yakında Bizlerle Olabilir (Daha 3'ü Yeni Geldi!)


Bildiğiniz gibi Asus, ZenFone 3 ailesi ile yeni bir tasarıma geçiş yapmıştı. Önceki modellerine oranla çok daha şık görünen cihazların duyurusu ise geçtiğimiz Mayıs gerçekleşmişti. Fakat gariptir ki ürünlerin ülkemize gelmesi hayli zaman almış ve bir iki ay önce pazara giriş yapmıştı.
Yeni gelen bilgiler ise ZenFone 4 ailesinin yakında geleceğini bizlere gösteriyor. Geçtiğimiz yıl 17.5 milyon ZenFone satışına imza atan firma bu yıl için ise beklentisini ikiye katlamıştı. Bu bağlamda gelecek ZenFone 4’ün daha rekabetçi olması şart diyebiliriz.
Asus’a yakın kaynaklar ZenFone 4 serisinin raflara geliş tarihini Mayıs olarak belirtiyor. Öte yandan daha önce sızdırıldığı iddia edilen ZenFone 4 modelleri hakkında ise Mobil Dünya Kongresi (MWC) işaret ediliyor ki bu fuar Şubat ayının sonunda başlayacak. Yani bu fuarda Asus’un yeni ailesini görmemiz de muhtemel. İşin kısacası önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni ZenFone 4 modelleri hayatımıza girecek. Umarım Asus bu sefer bizim ülkeye cihazları daha erken getirmeyi başarabilir.
Kaynak; DigiTimes


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir