Asus ZenFone 5 Lite, Bir Değil, İki Değil, Üç Değil Tam 4 Kamera ile Geliyor


Kamera deresi

Asus, yeni akıllı telefon serisinin tanıtımı için artık gün sayıyor. 27 Şubat’ta MWC 2018 etkinliği kapsamında tanıtılacak olan ZenFone 5 ailesinin Lite modelinden yeni bilgiler geldi. Sızıntı uzmanı Evan Blass tarafından servis edilen bilgilere göre ZenFone 5 serisi kamera konusunda öne çıkacak.
Asus zaten şimdiye kadar yayınladığı posterlerde ”We love photo” söylemini öne çıkararak yeni telefonlarının kamera konusunda iddialı olacağını bizlere gösteriyordu. Şimdi ortaya çıkan ZenFone 5 Lite modeli ise bunu rakamlarla da teyit ediyor.


Görseldende görüldüğü üzere ZenFone 5 Lite‘nin ön tarafında 2, arkasında da 2 kamera bulunuyor. Ön kameraların ikisi de 20 MP çözünürlüğündeyken arkadakiler ise 16 MP çözünürlüğünde. Çift kameranın getirisi olarak her iki kamerada bokey-portre modunda çekim yapabilecek. ZenFone 5 Lite, ayrıca 18:9 ekrana sahip. Ekranın boyutu konusu net değil ancak 5.7 inç ya da 6 inç olacaktır. Çözünürlük ise Full HD+ yani 1080 x 2160p. Ancak belirtmeliyim ki görseldeki telefon Honor 6X’e oldukça benziyor.
Yeni detaylar geldiğince sizlere aktarıyor olacağız.
#Kaynak; PhoneAreaEvan Blass (Twitter)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir