Beklenen An Geldi; Netflix, The Punisher Fragmanını Yayınlandı!


İntikam için

Netflix‘in orijinal dizisi Marvel’s The Punisher’dan ilk resmi fragman geldi. Netflix, Marvel ile olan ortaklığında en sevdiğim karakterlerden biri olan The Punisher’ı hayata geçiriyor. Frank Castle (The Punisher) intikam için geri dönüyor.
Punisher’ın hikayesini biliyorsunuzdur. Karısı ve çocuğu şüpheli bir ölüme kurban giden Frank Castle, ailesinin ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için büyük bir savaş başlatır. Netflix yapımı bu dizide de aynı senaryo bizlerle. Frank Castle, New York’un suç dünyasından çok daha derinlere uzanan olayları gün yüzüne çıkarır ve artık o zamandan sonra The Punisher olarak adlandırılır. Aksiyon ve kan ın dorukta olacağı dizide Punisher karakterini usta oyuncu Jon Bernthal canlandıracak. (Zaten ilk olarak Daredevil de görmüştük)

Dizinin sorumlusu Steve Lightfoot, Jim Chory ve aynı zamanda Marvel’ın Televizyon Birimi Başkanı olan Jeph Loeb’in yardımcı yapımcılığını üstlendiği dizi, Netflix adına ABD Studios ve Marvel TV ortaklığında hayata geçiriliyor.
Son olarak The Punisher’ın oyuncu kadrosunda ise Ebon Moss-Bachrach (Girls, The Lake House), Deborah Ann Woll (Marvel’s Daredevil, True Blood), Ben Barnes (Westworld, The Chronicles of Narnia), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, Wolf of Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (11.22.63) ve Paul Schulze (Nurse Jackie) yer alıyor.
Marvel’s The Punisher, yakında tüm bölümleriyle Netflix’te yayınlanacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir