BİM, iPhone X Satışına Başlıyor! Büyük İndirim Var


BİM ♥

Ülkemizin en büyük perakende zinciri olan BİM, son zamanlarda hem popüler kültürün yegane ürünlerini satışa sunarak farklılığını öne çıkarırken aynı zamanda sattığı elektronik cihazlar ile de tüketicilerin kalbini fethediyor. BİM şimdi ise uygun fiyatlı iPhone X satışına başlamaya hazırlanıyor.
Normal başlangıç fıyatı 6.099 TL olan iPhone X 64 GB’ı 1.100 TL indirim ile birlikte 4.999 TL‘ye satacak olan BİM’in sattığı iPhone’lar ayrıca 2 yıl Apple Türkiye garantisi altında. iPhone X, 9 Mart Cuma günü sınırlı stok ile BİM mağazalarında satışa sunulacak. Soru işareti kalmaması için belirtiyorum; bu iPhone X ile Apple mağazasında satılan iPhone X arasında herhangi bir fark bulunmamakta.

AYRICA BAKINIZ;

Apple iPhone X Özellikleri ve Detayları

Eğer iPhone X almaya hazırlanıyorsanız BİM size ilaç gibi gelebilir. Bu arada BİM’in saat 09.00’da kepenk açtığını ve telefon için kuyruk olacağını herhalde söylememe gerek yok. Eğer bu cazip fiyatı kaçırmak istemiyorsanız biraz erken gidip kapıda beklemeniz doğru olacaktır.
#Kaynak; Görsel kaynak sihirlielma.com‘dan alınmıştır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir