Çift Ekranlı LG V10 Gelecek Ay Tanıtılacak


LG geçtiğimiz günlerde metal kasalı Class modelini tanıtmıştı. Orta seviye özellikler sunan LG Class’tan sonra firma daha üst seviye ve yenilikçi özellikler sunan LG V10‘u tanıtmaya hazırlanıyor. 1 Ekim’de tanıtılması beklenen cihazın en büyük özelliği çift ekran taşıması.
LG-V10-photos-with-increased-luminosity---V10-logo-and-asymmetrical-top-display-visible. (620 x 509)
5.7” 2K çözünürlüğünde ekranın bulunduğu modelde ikinci ekran ise cihazın yine ön tarafında üst kısımda yatay bir şerit olarak karşımıza çıkıyor. Bu dokunmatik alanda birkaç kısa yol uygulama koyulabiliyor ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlanıyor. Bu dokunmatik alanın hemen yanında ise çift ön kamera yer alıyor. Kameralar derinlik algılaması yapabiliyor. (Selfie severler bunu da seveceklerdir)
Image-via-evleaks (990 x 880)
LG V10 donanımsal açıdan LG G4’e benziyor. Snapdragon 808 yongasından gücünü alan cihaza 3GB RAM ve 64GB depolama alanı eşlik ediyor. SD kart ile depolama alanı genişletilebildiği gibi arka kamera da 16MP çözünürlüğünde görev alıyor. Cihaz hakkında daha çok detay için bizi hem buradan hemde sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir