Crytek VR Oyunu:Robinson: The Journey'i Duyurdu


Crytek bugün duyurduğu Robinson: The Journey oyunu ile sanal gerçeklik dünyasına adım atmış oldu. Artık sadece görmeyeceğiz oyunu aynı zamanda hissedebileceğiz.
Esrarengiz bir gezegene düşen çocuğu kontrol ettiğimiz oyunda çevremizi 360 derece görebileceğiz ve keşfedebileceğiz. Keşif sırasında oyunda ki ekosistem ile etkileşime girip bugüne kadar hiç tanık olmadığımız bir deneyim yaşayacağız. CRYENGINE tarafından geliştirilen oyunun  harika görüneceğini söyleyebilirim. Zira bildiğiniz gibi bu oyun motoru orman ve doğa olaylarını son derece iyi bir şekilde oyun alanına aktarabiliyor.
robinson-the-journey-
Crytek Yapım Direktörü D. Bowman oyun hakkında Crytek kurulduğu günden bu yana, oyuncular için mümkün olan en gerçekçi ve inandırıcı dünyaları inşa etme hedefinin peşinden koştuk. Günümüz Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi, CRYENGINE’in sağladığı imkanlarla oyuncuları içine alan gerçekçi oyun dünyaları ortaya çıkarma tutkumuzu hayata geçirmemizi sağlıyor. Robinson: The Journey oyununu geliştirirken, geçirdiğimiz her dakika oyunlara bakışımızı farklı boyutlara taşıyor. Herkesin bu evrene adım attığını görmek için sabırsızlanıyoruz. dedi. Oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir