Deadpool 2 için İlk Yorumlar Geldi, Film Olmuş!


Olmuş, pişmiş bu


2016 senesinde karşımıza çıkan ilk Deadpool’dan sonra heyecanla devam filmini bekledik. Deadpool 2‘nin vizyona girmesine çok az bir süre kala filmi izleyen eleştirmenlerden ilk yorumlar da gelmeye başladı. Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan ikinci film, büyük oranda beğenilmiş görünüyor.

Deadpool 2’yi izleyen sinema eleştirmenleri dediğimiz gibi filme genel itibariyle olumlu tepki vermiş durumda. Hatta bazıları Deadpool 2’nin ilk filmden daha iyi olduğunu da belirtiyor. Ayrıca devam filmiyle hayatımıza giren Cable ve Domino karakterleri de hayli sevilmiş ve etkiyi bırakmış görünüyor. Bunun yanında yine +18 yaş sınırı ile vizyona girecek olan filmin bu sınırı iyi kullandığı belirtiliyor. Eleştirmenler ayrıca detay vermese de en büyük övgüyü ”post-credits” (yazılardan sonraki son sahne) sahnesine veriyor. Açıkçası meraktan ölmemek için kendimi zor tutuyorum diyebilirim. Bildiğiniz gibi ilk Deadpool filminde ki post credits sahnesi de çok beğenilmişti.

18 Mayıs’ta vizyona girecek olan Deadpool 2’nin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds ve Josh Brolin’e Zazie Beetz, Morena Baccarin, T.J. Miller, Jack Kesy, Julian Dennison ve Brianna Hildebrand isimleri yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise David Leitch oturuyor.

Hemen aşağıdan bazı sinema eleştirmenlerinin yorumlarını görebilirsiniz.

 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir