Google’dan Pixel Akıllı Saat Gelebilir


Pikseli beş geçiyor


Yazılımın devi Google, bildiğiniz gibi son birkaç yıldır Ekim ayında donanım lansmanlarını gerçekleştiriyor. Burada düzenlediği etkinlik kapsamında Pixel akıllı telefonlarını ve diğer ürünlerini tanıtan firmadan bu yıl da aynı dönemde Pixel 3’ü tanıtmasını bekliyoruz. Ancak ek olarak Google’ın bir de Pixel akıllı saat tanıtılabileceği gündemde.

Bu söylentinin kaynağında güvenilirliği yüksek sızıntı uzmanı Evan Blass (@evleaks) yer alıyor. Blass’a göre Google, Ekim ayında Pixel 3, Pixel 3 XL, ikinci nesil Pixel Buds kulaklık ve bunlara ek olarak Pixel akıllı saat tanıtacak.

Google’ın bahsi geçen Pixel akıllı saati hakkında henüz elimizde hiçbir bilgi bulunmuyor. Sadece çıkma olasılığını konuşuyoruz şuan ancak, ilerleyen aylarda bu konuda daha detaylı bilgilere ulaşmış olacağız. Bu arada Qualcomm, Wear OS cihazlar için yeni bir işlemci tanıtacağını ve iş ortaklarının yıl sonunda bu yongayı ürünlerinde kullanacaklarını belirtmişti. Bu bilgi de Google Pixel akıllı saatin olasılığını kuvvetlendiriyor.

#Kaynak; Evan Blass


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir