Sony Xperia X ve X Compact için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ülkemizde


Android 7.0 Nougat güncellemesi olabildiğince hızlı bir şekilde cihazlara dağıtılmaya devam ediyor. Daha önce Xperia X Performance ve XZ modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesini veren Sony şimdi de aynı güncellemeyi Xperia X, Xperia X Dual ve Xperia X Compact için getiriyor.
XperiaBlog’da yayınlananlara göre güncelleme ilk olarak  Xperia X (F5121), Xperia X Dual (F5122) and Xperia X Compact (F5321) modellerine gelecek. Güncellemenin sürüm numarası ise 34.2.A.0.266 olacak. Nougat güncellemesi aynı zamanda Aralık ayı güvenlik yamasını da bünyesinde barındırıyor. Hal böyle olunca güncelleme boyutu yaklaşık 1.2GB civarında oluyor, dolayısıyla mobil veri üzerinden bu büyük dosyayı indirmemenizi onun yerine WiFi ile indirmenizi öneririz.
En başta söylememiz gerekeni şimdi söylüyoruz fakat; Güncelleme ilk olarak, Avustralya, Latin Amerika, Orta Doğu, Rusya, Türkiye, Tayland ve Vietnam’da dağıtılmaya başlandı. Diğer ülkelere de gelecektir yakında.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir