#Dijitaller 2.0 | Yeniden Merhaba Dünya!


Sevgili Dijitaller takipçileri,
Uzunca bir süredir videoların düzensiz geldiğini biliyorsunuz. Yaklaşık 6-7 aylık bir süredir Dijitaller’i, web sitemize yoğunluk vererek ilerletmiştik. En nihayetinde bugün, sizlere güzel haberler vermenin vakti geldi. Dijitaller bundan böyle, kameralı sisteme geçerek video yayınlarına devam edecek! Uzunca bir süredir video yayınlamamamızın sebebi aslında buydu. Ürettiğimiz videolardan, slayt yapısından dolayı istediğimiz verimi alamıyorduk. Günümüzün gerekliliklerinden biri olan kameralı sisteme 2017 yılı itibariyle geçmiş bulunuyoruz.
Bugün bizim için oldukça önemli bir gün. Bugün Dijitaller ailesinin destekleriyle ekipmanlarımızı toplayarak yeni bir sisteme geçiyoruz. İlk videolarımızda olduğu gibi, kameralı sistemde çektiğimiz ilk videolarımızda da bazı eksiklerimiz olabilir. Zamanla bunları geliştirmeye/düzeltmeye çalışacağız. Bize vermiş olduğunuz destekler, bugün sizlere kamera, ışıklandırma, ses kayıt sistemleri ve tabiki çekilişler olarak geri dönüyor, dönmeye devam edecek.
Dijitaller 2.0 sürümünde daha eğlenceli, daha dinamik ve daha bilgilendirici videolarla sizlerin karşısında olacağız. 2016 yılında sitemize reklam aldık belki ama bu günleri daha hızlı görebilmek için aldık. Sizlere sunmuş olduğumuz video içeriğini daha da kaliteli hale getirebilmek için almış olduk. Morallerimiz tam, inancımız ve hedeflerimiz var. Desteklerinizle hergün daha da ileriye gitmeye devam edeceğiz, iyi ki Dijitaller ailesinin bir parçasısınız.
Diğer önemli bir konu ise 1 Ocak 2017 tarihi ile dijitaller 2.yaşını doldurmuş olacak. Bazen geriye dönüp baktığımızda, nerelerden nerelere geldiğimizi görüyor ve desteklerinizden ötürü bir kere daha sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Doğru haberciliğin, kaliteli ve orjinal içeriğin her zaman üreticisi olmaya devam edeceğiz,
Sevgiyle kalınız.
 


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir