Galaxy A3, A5 ve A7 için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Geliyor


Samsung bir süredir güncellemelerini hızlandırmış durumda. Bir süredir cihazlarına Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini veren firma şimdi de sıraya 2015 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 modellerini koydu.
Güncelleme ile birlikte her üç cihazında TouchWiz arayüzü yenileniyor. Daha sade ve hızlı çalışan bir arayüzün yanında güvenlik güncellemeleri de güncelleme ile birlikte gelirken uygulama izinleri, yeni Ayarlar menüsü, Doze modu ve diğer iyileştirmelerde beraberinde geliyor. Hali hazırda Galaxy A5 için Hollanda’da dağıtılmaya başlayan güncellemenin diğer modellere de önümüzdeki dönemlerde geleceğini söyleyebiliriz. Samsung tarafından net bir tarih bulunmuyor ancak güncellemelerin onaylandığı belirtiliyor. Bunun yanında güncellemelerin ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.
Kaynak


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir