Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro Yolda!


Samsung’un bu yılın ilk çeyreğinde sadece Çin pazarına yönelik olarak piyasaya sürdüğü Galaxy C5 ve Galaxy C7 şimdi global pazara açılıyor. ”Pro” takısını alarak Galaxy C5 Pro (SM-C5010) ve Galaxy C7 Pro (SM-C71010) olarak karşımıza çıkacak olan modeller ayrıca güncellemeler de alacak. Ancak şimdilik cihazlar hakkında detayları bilmiyoruz, sadece eski modellerden daha iyi olacağını tahmin ediyoruz.
Öte yandan Pro modelleri hakkında net bir çıkış tarihi veya fiyat bilgiside elimizde henüz bulunmuyor. Bununla birlikte Hindistan’ın Zauba sitesinde Galaxy C9 modeli de görünmüştü ve kensinin 6 inç gibi dev bir ekranı vardı. Muhtemelen önümüzdeki dönemde Sam amcamız üçlü C serisini duyuracaktır.

Galaxy C5 ve Galaxy C7 Özelliklerini Hatırlayalım

galaxy-c5-jpg-1057-x-793
Galaxy C5 ve C7 farklı donanımsal özelliklere sahip. Ailenin kısmen güçsüzü olan Galaxy C5, 5.2 inç Full HD ekran, Snapdragon 617 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir depolama ve 2600mAh bataryaya sahipti.
Galaxy C7 ise biraz daha güçlü bir donanıma sahip. 5.5 in. Full HD ekran, Snapdragon 625 yongası, 4GB RAM, 32/64 GB arttırılabilir depolama ve 3300mAh batarya bu modelin temel özellikleri arasında yer alıyor. Galaxy C7 ayrıca 400 Dolar civarında bir fiyat etiketine sahipti.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir