Samsung Galaxy On7 (2016) Duyuruldu, İşte Fiyatı ve Özellikleri


Samsung, orta seviye segmentine hitap etmeye devam ediyor. Bu bağlamda kısa süre önce sessiz sedasız duyurulan Galaxy On7 (2016) tam da bu pazara hitap edecek önemli bir model olacak. Zira donanım kabiliyetleri bakımından cihaz aslında orta-üst sınıfa kayıyor.
Siyah, altın ve pembe olmak üzere üç farklı resnk seçeneği ile gelen Galaxy On7 (2016), 5.5 inç Full HD çözünürlüklü ekrana sahip. Gücünü Snapdragon 625 yongasından alan cihazda 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı yer alırken ayrıca microSD kart desteği ile hafızayı arttırabilmek mümkün. Arka tarafında 13 MP, ön tarafında ise 8 MP kamera ile gelen cihaz 3300mAh batarya ile destekleniyor ve Android Marshmallow ile kutudan çıkıyor.
chip-1299-x-1304
Sahip olduğu donanım yetenekleri kendisini orta sınıf için bir adım öne taşısa da fiyatı oldukça uygun diyebileceğimiz seviye. Galaxy On7 (2016)‘nın belirlenen fiyatı 240 Dolar olurken cihazın en azından şimdilik sadece Çin’de satılacağı bildiriliyor. Ek olarak yakında seriye Galaxy On5 (2016) modeli de Snapdragon 617 yongasıyla beraber katılacak.
Kaynak; Samsung


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. On7 kullanıyorum dahili hafıza 32GB değil 8GB sıkıntı büyük onun haricinde çok güzel bir cihaz

    1. Dahili hafiza 32 gb hafıza kartı kullanarak yukseltebilirsiniz

    2. seninkisi Türkiyede satışta olan modeli..yukarıda çin de satılacak dediğinin özellikleri farklı

    1. Bu model ne yazık ki Türkiye’de bulunmuyor. Türkiye’de satılan Galaxy On7 eski model. Öte yandan Galaxy On7 2016 güzel bir cihaz.